İçerikler


  E-mail Kısıtlamaları

  09.10.2014 12:10

  E-mail kısıtlamaları paneli sayesinde size gönderilen ya da giden maillerdeki uzantı dosyalarının hangilerinin engelleneceğiniz belirleyebilir ve gelen-giden maillerinize belirli bir limit koyabilirsiniz.

  Engellenmiş Uzantılar

  Bu panel sayesinde maillerin içeriklerinde gelen .bat, .dll .exe gibi uzantıları engelleyebilir ve böylelikle zararlı içeriklerden kurtulabilirsiniz.Panelinizde varsayılan olarak 15 adet uzantı bulunmaktadır.Bu uzantıları seçebilir ya da eklemek istediğiniz farklı dosya uzantıları var ise "Eklenti Ekle" seçeneğinden ekleyebilirsiniz.

  engelliuzanti

  E-mail Boyut Engellemesi

  E-mail boyut engellemesi, gelen ve giden maillerinize MB cisinden disk kotası koyabileceğiniz bir paneldir. Bu bölüm üzerinden maillerinize maksimum ya da asgari olarak kota koyabilir ya da limitsiz olarak ayarlama yapabilirsiniz.Varsayılan olarak bu bölüm panelinizde 50 MB olarak gelmektedir. Ayrıca kota aşımı yapan maillerin ne şekilde değerlendirileceğini de bu bölümden seçebilirsiniz.Eğer gönderdiğiniz ya da size gelen maili koymuş olduğunuz limitten fazla ise bu maili karantinaya gönderip kontrol edebilir ya da otomatik olarak rededebilirsiniz.

  emailboyut

  Yorumlar

  Hiç Yorum Yapılmamış


  Yorum Ekleyin