Bayrama özel kampanyamız ile hizmetlerimizi %15 indirimli alın, bizimle tanışma fırsatını sizde yakalayın.

Web Hosting ve Reseller Hosting hizmetlerimiz yıllık, 2 yıllık ve 3 yıllık alımlarda, VPS ve SSD VDS hizmetlerimiz tüm fatura dönemleri için %15 indirimlidir.

Yukarıdaki hizmetlerimizden bir ya da bir kaç tanesini satın almanız durumunda ödeme ekranınızda otomatik olarak %15 indirim uygulanacaktır. Siz kampanya kodu ile uğraşmadan biz sizin için otomatik indirim sağlıyoruz.

Kampanya kodu yok, stok sınırı yok. Aşağıdaki ürünler için %15 indirim ödeme sayfasında otomatik uygulanacaktır.

  • Linux Web Hosting : https://www.netinternet.com.tr/linux-cpanel-web-hosting
  • Linux Reseller Hosting : https://www.netinternet.com.tr/reseller-hosting

  • VPS Sanal Sunucular : https://www.netinternet.com.tr/vps-sunucular
  • SSD VDS Sanal Sunucular : https://www.netinternet.com.tr/ssd-vds-sunucular

Kampanyamız Yenileme İşlemlerinde de Geçerlidir !!!

Mevcut müşterilerimizi de unutmadık. Kampanya kapsamında yukarıdaki hizmetleri kullanan müşterilerimiz yenileme faturalarında yine ödeme ekranında %15 otomatik indirimi görerek, indirimli fiyat üzerinden ödeme yapacaklardır. Yenileme tarihiniz henüz gelmedi ise kampanya kapsamında hemen yenileme yapabilmek için faturanızın oluşturulmasını muhasebe birimimizden talep edebilirsiniz.

Hizmet döngüsü yıllık, 2 yıllık ya da 3 yıllık olmayan mevcut müşterilerimiz ise, hizmetlerini yıllık ve üzeri döngülerde yenilemeleri durumunda yine indirimli fiyatlardan faydalanabilirler. Lütfen bu işlemler için muhasebe ekibimiz ile iletişime geçiniz.

Kampanyamız 31 Temmuz 218 tarihine kadar geçerlidir. Netinternet, kampanya şartlarını değiştirme ve kampanya süresini uzatma-erken bitirme hakkını saklı tutar.

Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış


Yorum Ekleyin

Netinternet 13 Haziran 2018

cPanel Hosting

cPanel Web Hosting ile gelişmiş yönetim paneliyle hizmetinizi yönetin.

Paketleri İncele