PAÜ Teknokent Firmalarına Özel Kampanya

Kampanya Geçerliliği 29.01.2024 - 29.01.2025
İndirim Tutarı ₺50 İndirim
Kampanya Koşulu Aylık

PAÜ Teknokent Firmalarına Özel Kampanya 29.01.2024

PAÜ Teknokent Firmalarına Özel Kampanya
Kampanya Bilgileri

Pamukkale Teknokent Yönetici AŞ (PAÜ Teknokent) ile Netinternet arasıda, 29 Ocak 2023 tarihinde imzalanan bir protokolle Netinternet internet aboneliklerine ilişkin özel bir kampanya oluşturulmuştur. Bu kampanya PAÜ Teknokent bünyesinde bulunan firmaların değerli personeline ayrıcalıklı internet hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır.

Kampanya Detayları

Her Ay 50 TL İndirim: PAÜ Teknokent içerisinde yer alan firmaların çalışan bir ferdi olarak internet aboneliği başlatmanız durumunda, seçmiş olduğunuz internet paketlerinde her ay 50 TL’lik bir indirim sizleri bekliyor.

Esnek İnternet Seçenekleri: İster ADSL, ister VDSL, isterse de FİBER; internet hızınızı, mevcut altyapınıza en uygun seçeneklerden yararlanarak özelleştirebilirsiniz.

Taahhüt Yok, Özgürlük Var: Bu kampanyada taahhüt istenmemekte, böylece hizmeti dilediğiniz zaman ekstra bir ücret ödemeden sonlandırma özgürlüğüne sahip olmaktasınız.

Sürekli İndirim: Firmanızın PAÜ Teknokent bünyesinde bulunduğu sürece veya sizin firmanızda iş hayatınız sürdüğü müddetçe, aylık indirim avantajınız kesintisiz olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

Garantili İndirim: Protokolümüz kapsamında belirlenen tüm indirimler, anlaşmanın geçerli olduğu süre zarfında garanti altına alınmıştır.

Başvuru İşlemleri

Kampanya kodu almak için PAÜ Teknokent’te bulunan firmada çalıştığınızı gösterir bil belge ile BU SAYFADAN KAMPANYA KODUNUZU ALABİLİRSİNİZ.

Kampanya kodunuzu aldıktan sonra başvuru için hemen Altyapı Sorgulama yapın ve internetinizi en kısa sürede kullanmaya başlayın.

PAÜ Teknokent ve Netinternet iş birliğiyle sunulan bu kampanya sayesinde internet kullanımınız artık daha avantajlı ve özgür.

Saygılarımızla,
Netinternet AŞ

Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası
İNTERNET 01.12.2024 Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası
PAÜ Teknokent Firmalarına Özel Kampanya
İNTERNET 29.01.2025 PAÜ Teknokent Firmalarına Özel Kampanya
Kampanya Geçerliliği 29.01.2024 - 29.01.2025
İndirim Tutarı ₺50 İndirim
Kampanya Koşulu Aylık