Reseller Hosting

Anında Aktivasyon

Kredi kartınızla yapacağınız siparişlerde, hosting ve alan adı hizmetlerimiz anında aktif edilmekte. Aktivasyon gerçekleştikten sonra tarafınıza e-posta ile hizmet bilgileriniz ve eğer varsa hesabınızı kullanabilmeniz için gerekli olan panel bilgileriniz/şifreleriniz gönderilmektedir.

Yüksek Performans

Web Hosting hizmeti için çalışan sunucular tamamen katı hal sürücüsü olan SSD Sabit Disk'ler ile çalışır. Yeni nesil Intel Xeon E5-2600 serisi işlemciler ile birlikte alt yapımızı oluşturan SuperMicro sunucu platformları üzerinden en yüksek performansı Netinternet'te yakalarsınız.

DDoS Koruma Hizmeti

Promosyon olarak tüm web reseller paketlerimizde DDoS saldırılarına karşı koruma ücretsiz olarak sunulmaktadır. Web sitenize doğru yurt dışından gelebilecek saldırılar için korkmanıza gerek yok! DDoS koruma servisimiz %80 oranında tüm ataklara karşı koruma sağlar.

WHM Kontrol Paneli

Reseller hosting satın aldığınızda tüm hosting hesaplarınızı WHM panel üzerinden yönetebilir, tüm kullanıcılarınız için ayrı, ayrı cPanel kontrol paneli erişimi açabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hosting hesaplarınızı limitlendirmek, yönetmek çok kolaydır.

Kullanıcı Hesapları

Kullanıcı hesapları oluşturun ve yönetin. Özel fiyatlandırma katmanları oluşturun ve paket seçenekleriniz ile müşterilerinizin sitelerini daha iyi yönetmesine olanak sağlayın.

Cloudlinux CageFS

Cloudlinux CageFS ile hesap bazlı limitlemeler yapılarak tüm sitelerin eşit kaynak kullanması sağlanır. Ayrıca CageFS özelliği sayesinde tüm hesapların verileri birbirinden izole saklanır.

Imunify360 ile Yüksek Güvenlik

Sunucu üzerinde yüksek güvenlik sağlar ve anlık olarak atılan tüm dosyaları tarama özelliği vardır.Geniş veri tabanı sayesinde kötü amaçlı yazılımlara karşı %99 koruma sağlar.

Her Siteye Ayrı Kaynak

Paylaşımlı sunucularımızda size sunulan işlemci ve bellek kaynakları reseller paketlerinde her bir siteye ayrı ayrı sağlanır. Siteleriniz kaynak tüketimi olarak birbirlerini etkilemez.

Dosya Yönetimi

Dosyalarınızı kolayca düzenleyebilir ve yedekleyebilirsiniz. cPanel yedekleme özelliği sayesinde sitenizin tam yedeğini hızlı bir şekilde alabilir ve indirebilirsiniz.

Tüm Paket Özellikleri

Reseller I
Satın Al
Reseller II
Satın Al
Reseller III
Satın Al
Reseller IV
Satın Al
Paket Özellikleri 60.00$ / Yıl 135.00$ / Yıl 210.00$ / Yıl 340.00$ / Yıl
Disk Kotasi 8 GB 16 GB 32 GB 64 GB
Aylık Bandwith 500 GB 1000 GB 2000 GB 4000 GB
Açılabilir cPanel Hesabı 10 Adet 25 Adet 50 Adet 100 Adet
FTP Hesabı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
E-Posta Hesabı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Veritabanı Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Özel IP Desteği Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
Alt Alan Adı (Subdomain) Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Parked Domains Limitsiz Limitsiz Limitsiz Limitsiz
Inode Limiti * 100.000 100.000 200.000 200.000
PHP Versiyonu Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel Opsiyonel
E-Posta Kotası 5 GB 10 GB 20 GB 40 GB
Tüm Özellikleri Görüntüle

Sıkça Sorulan Sorular


İşlemci ve ram kullanım limiti nedir?

Tüm hosting paketlerimizde sunucu üzerindeki hesapların hepsine eşit miktarda kaynak ayrımı yapılmaktadır. Buna göre, alacağınız bayii hosting hizmetlerinde açacağınız her bir hesap için işlemci kullanım hakkınız %25, sanal ram kullanım hakkınız ise 1 GB'dir.

Özel isim sunucusu (name server) kullanabilir miyim?

Size vereceğimiz ip adreslerine yönlendirme yaparak, bayii hesabınız için kendinize ait name server adreslerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Toplu mail gönderimi yapabilir miyim?

Sizlere sunmuş olduğumuz tüm hosting hizmetlerinde toplu mail gönderimi ve spam mail gönderimi yasaktır.Netinternet bu konuda sıfır tolerans gösterir ve toplu mail ya da spam mail gönderdiği tespit edilen hesaplar hakkında anında işlem yapılır.

PHP Mail ile mail gönderimi yapabilir miyim?

Tüm hosting sunucularımızda phpmail ve mail fonkisyonları kapalı durumdadır.Sitelerinizin iletişim formları üzerinden mail gönderimini sadece SMTP protokolü ile yapabilirsiniz.SMTP port olarak 587 kullanmanız gerekmektedir.

Kullanmak istediğim yazılıma göre sunucudaki ayarlar değiştirilebilir mi?

Paylaşımlı hosting sunucularında değiştirilemeyecek ya da değiştirildiği zaman sunucudaki tüm hesapları etkileyecek fonkisyonlar vardır.Bu tür fonkisyonların değiştirilmesi paylaşımlı sunucularda ne yazık ki mümkün değildir.

E-Posta Kotası nasıl hesaplanır?

Belirlenen E-Posta kotası satın aldığınız Reseller paketinin disk alanı dahilindedir. Harici olarak hesaplanmaz.

E-Bülten Aboneliği

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun..