Software as a Service

Yazılım Hizmetleri

SaaS Servisler Nasıl Çalışır?

SaaS ürünlerimiz ile kurumsal firmaların, ürün ve yazılım geliştirme aşamasında, sistem yönetimi, kayıt tutma, raporlama ve hibrit bulut bilişim sistemlerinde kullanmak üzere sunulan veri tabanı servisleri, yük dengeleme sistemlerini kapsar. Kullanılan yazılımların tümü açık kaynak kodlu olup, sunduğumuz hizmetler sayesinde güncelleme, takip etme, genişletme gibi operasyonların tamamından işletmeniz sorumluluğundan kuratarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza, üretim süreçlerinizi hızlandırmanıza, zaman maliyetinizi minimum düzeye indirgemenize olanak sağlıyoruz.

Satın alabileceğiniz servisleri ve yazilimlari alt kısımda listeleyebilirsiniz. Satın alma işlemi için ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Servisler

Yazılımlar

Hizmetlerimiz hakkında size nasil yardimci olabiliriz?

Sıkça Sorulan Sorular


Sunulan yazılım ve servislerin teknik destek kapsamı nedir?

SaaS ürünlerimiz açık kaynak kodlu yazılımlardan oluşmaktadır. Sunulan hizmetlerin kullanımı ile ilgili teknik destek verilmezken, hizmetlerin monitor edilmesi, güncellenmesi, kurulması ve buna benzer yazılım alt yapısı ile ilgili tüm işlemlerde Netinternet 7 gün 24 saat teknik destek sunmaktadır.

Hizmetlerim sizde barınmıyor. Yinede SaaS servislerinden faydalanabilir miyim?

Evet, bu veri tabanı servisleri için iyi bir seçenek olmasada yazılım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. SaaS servislerimiz sadece hizmetleri bizde barınan müşterilerimize özel değil herkes tarafından kullanılabilmektedir.

SaaS servisler için taşıma yapıyor musunuz?

Standart olarak alınmış hizmetlerde veri taşıma işlemi yapılmamaktadır. Ancak bu konuda sunmuş olduğumuz yönetim hizmetlerinden faydalanarak veri taşıma işlemlerini tarafımızca yapılmasını sağlayabilirsiniz.

SaaS Uygulamalar için taşıma yapıyor musunuz?

Hayır, daha önce farklı platformlarda kullandığınız aynı yazılımların verileri veya içerikleri tarafımızca taşınmamaktadır.

SaaS Uygulamaları bize ait sunuculara kuruyor musunuz?

Bu konuda yönetim hizmetlerimizden faydalanarak talep ettiğiniz servisler, yazılımlar size ait donanımlara kurulabilmektedir.