Bundan sonra cPanel VPS yada cPanel sunucularınızda en popüler ek yazılım olan ücretli dağıtılan Fantastico yazılımını ücretsiz olarak tarafımızdan temin edebileceksiniz. Fantastico satın alınarak cPanel’e eklenebilen en popüler 3. Parti yazılımlardan biridir. Özellikle Hosting satıcıları için müşterilerine sunabileceği en güzel ek özelliklerden biri olan Fantastico sayesinde pazarda meslektaşlarınızdan farklı ek hizmetler sunarak bundan gelir elde edebileceksiniz.

Kısaca Fantastico yazılımından bahsetmek gerekirse; Fantastico şuan içerik yönetim sistemlerinden portal ve bültenlere kadar geniş bir script yelpazesine sahiptir. Bir script seçerek ve her biri içinde gerekli kurulum bilgilerini girerek anında istediğiniz scripti kurabilirsiniz. Özel dizaynı sayesinde kurmuş olduğunuz scriptler her zaman güncel kalır.

Örnek bir Fantastico menüsü alt kısımda yer almaktadır.

Navigation Fantastico Home Control Panel Home Blogs b2evolution Nucleus pMachine Free WordPress Content Management Drupal Geeklog Joomla Mambo Open Source PHP-Nuke phpWCMS phpWebSite Post-Nuke Siteframe TYPO3 Xoops Customer Relationship Crafty Syntax Live Help Help Center Live osTicket PerlDesk PHP Support Tickets Support Logic Helpdesk Support Services Manager Discussion Boards phpBB2 SMF E-Commerce CubeCart OS Commerce Zen Cart F.A.Q. FAQMasterFlex Guestbooks ViPER Guestbook Hosting Billing AccountLab Plus phpCOIN Image Galleries 4Images Gallery Coppermine Photo Gallery Gallery Mailing Lists PHPlist Polls and Surveys Advanced Poll phpESP PHPSurveyor Project Management dotProject PHProjekt Site Builders Soholaunch Pro Edition Templates Express Wiki TikiWiki PhpWiki Other Scripts Dew-NewPHPLinks Moodle Noahs Classifieds Open-Realty phpAdsNew PHPauction phpFormGenerator WebCalendar Extras Language Side menu appearance Email notifications Installations overview

Forum : http://forum.ni.net.tr/index.php?showtopic=63

Netinternet 10 April 2008

cPanel Hosting

cPanel Web Hosting ile gelişmiş yönetim paneliyle hizmetinizi yönetin.

Paketleri İncele

E-Bülten Aboneliği

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun..