SSL Sertifikası Anasayfa > SSL Sertifikası
SSL Sertifikası
SSL sertifikası, internet üzerinde veri iletimini güvence altına almak için kullanılan bir dijital sertifikadır. SSL sertifikaları, özellikle web sitelerinde, kullanıcıların tarayıcılarıyla sunucu arasındaki iletişimi şifreleyerek güvenli bir bağlantı sağlamak için kullanılır. Bu şifreleme sayesinde, bilgilerin üçüncü tarafların eline geçmesi veya kötü niyetli kişilerin veriyi çalması engellenir.
Sectigo PositiveSSL
1 Site için
Ücretsiz Kurulum
Hemen Teslim
256 Bit Şifreleme
Detaylı Bilgi >>
$ 9.99
292.21
Yıllık
satın al
Sectigo PositiveSSL Wildcard
Subdomain Desteği
Ücretsiz Kurulum
Hemen Teslim
256 Bit Şifreleme
Detaylı Bilgi >>
$ 149.00
4358.25
Yıllık
satın al
Sectigo EV SSL
1 site için
Ücretsiz Kurulum
1-3 iş günü
256 Bit Şifreleme
Detaylı Bilgi >>
$ 135.00
3948.75
Yıllık
satın al
EV VE İŞ İNTERNETİ İÇİN 50 TL İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN KAMPANYA DETAYLARI
Sectigo PositiveSSL Tek bir websitesinin güvenliği için Positive SSL sertifikası güçlü şifreleme ve ID onaylama kapasitesi ile yüksek seviyeli güvenlik sağlar. Positive SSL Sertifika,evrensel tüm tarayıcılar, cep telefonları ve cihazlar ile çalışır. $50.000 garanti verir.
Sectigo PositiveSSL Wildcard Alan adınızı ve beraberindeki sınırsız sayıda alt alan adını güvence altına alın. $50.000 garanti teminatı, 10 dakikada sertifika kurulumu, 2048 bit anahtar ile 256 bit şifreleme ve %99 tarayıcı ve cihaz uyumluluğu sunar.
Sectigo EV SSL Güven e-ticaretin temel taşıdır ve Positive SSL EV bunu kazanmayı çok daha ekonomik hale getirir. Hiçbir şey müşterilere bir EV sertifikasından gelen doğrulamalar kadar güven ve itimat telkin edemez.
7/24 Efsane
Destek
Ücretsiz SSL
Destek
Hızlı
Kurulum
Ücretsiz
Destek
cPanel Kontrol Paneli Web tabanlı hosting kontrol paneli cPanel, web sitelerinizi her yönü ile basitçe yönetmenizi sağalayan, kullanıcı dostu arayüzü ve responsive desteği ile masaüstü bilgisayarınız, cep telefonunuz, tablet bilgisayarlarınızla her yerden erişilebilirdir Litespeed Litespeed ve LSCache sayesinde web sitelerinizi çok daha hızlı çalıştırın. Cloudlinux CageFS Cloudlinux CageFS ile hesap bazlı limitlemeler yapılarak tüm sitelerin eşit kaynak kullanması sağlanır. Ayrıca CageFS özelliği sayesinde tüm hesapların verileri birbirinden izole saklanır. Imunify360 ile Yüksek Güvenlik Sunucu üzerinde yüksek güvenlik sağlar ve anlık olarak atılan tüm dosyaları tarama özelliği vardır. Geniş veri tabanı sayesinde kötü amaçlı yazılımlara karşı %99 koruma sağlar.
Alan Adları Sunucu üzerinde yüksek güvenlik sağlar ve anlık olarak atılan tüm dosyaları tarama özelliği vardır. Geniş veri tabanı sayesinde kötü amaçlı yazılımlara karşı %99 koruma sağlar. Dosya Yönetimi Dosyalarınızı kolayca düzenleyebilir ve yedekleyebilirsiniz. cPanel yedekleme özelliği sayesinde sitenizin tam yedeğini hızlı bir şekilde alabilir ve indirebilirsiniz.
Sectigo EV SSL için hangi evraklar gereklidir?
İmza Sirküsü Veya İmza Beyannamesi. İmza sirküleri belgesi
noter şubelerinden alınabilir. Noter şubeleri gerekli işlemleri
bitirdikten sonra iki imza sirküleri oluşturur. Bu sirküler
belgelerinden birisi tüzel kişilikte kalırken bir diğeri de
noter şubesinde muhafaza edilir.
Faaliyet Belgesi Veya Sicil Gazetesi. Faaliyet belgesi, genellikle
işletme kayıt işlemlerinin bir parçası olarak ilgili
kamu kurumlarından alınır. Bu kurumlara örnek olarak
Ticaret Odası, Vergi Dairesi, Belediye, Sanayi ve
Ticaret İl Müdürlüğü gibi merkezi idari birimler verilebilir.
Vergi Levhası Veya Vergi Mükellefiyet Belgesi. bir işletmenin
vergi kaydının yapıldığını gösteren ve vergi mükellefi
olduğunu kanıtlayan bir belgedir. Vergi levhası, işletmenin
vergi dairesine başvuru yapması ve gerekli belgeleri
sağlamasıyla alınabilir.
EV SSL hizmetinin sağlanabilmesi için servis sağlayıcı SSL firması firmanızı doğrulamak için bu evraklara ihtiyaç duymaktadır.
Evrak doğrulama süreçleri Sectigo firması üzerinden yapılmaktadır ve Netinternet'in bu süreçler konusunda herhangi bir yaptırımı yoktur.
Sectigo SSL Sertifikası Nedir ? Sectigo, dünyanın önde gelen SSL sertifikası sağlayıcılarından biridir. Sectigo, web sitelerinin güvenliğini ve güvenilirliğini artırmak için SSL sertifikaları ve diğer dijital güvenlik çözümleri sunar. Sectigo'nun SSL sertifikaları, web sitelerinin veri iletimini şifreleyerek kullanıcıların güvenli bir şekilde bilgi paylaşmasını sağlar ve güven işaretleriyle (https:// ve kilit simgesi gibi) kullanıcılara güvenli bir deneyim sunar.
Dolandırıcılık Girişimlerinden Kurtarır SSL sertifikası sayesinde, kullanıcılar web sitelerinin güvenilir olduğunu anlayabilir ve dolandırıcılık girişimlerinden korunabilirler. SSL sertifikası kullanmayan web siteleri, kullanıcıların kişisel verilerini çalmak veya kötü amaçlı yazılımlar yüklemek gibi tehlikeli davranışlar sergileyebilir.
Bir seçim yapmakta zorlanıyormusunuz? Bizimle iletişime geçiniz. BİLGİ İSTE
Sıkça Sorulan Sorular
SSL sertifikaları süresi olduğunda yenilenememektedir. Bu nedenle süresi dolan SSL sertifikalarınız için yeniden sertifika satın almanız gerekir.
Bu kullandığınız kontrol paneline göre değişmektedir. Çoğunlukla SSL sertifikası için özel IP gereklidir, ancak destekleyen tarayıcı ve web sunucularında SNI desteği ile özel IP gerekmeden de SSL kurulabilir.
Hayır bu bir zorunluluk değildir. Düz bir LAMP kurulumu yada LEMP kurulumu olan sunucularda da web servisinize SSL kurulabilmektedir.
Hayır, bu konuda yazılımınızda güncelleme yapmanız gerekir. Genellikle .htacsess üzerinden http’den https protokolüne yönlendirme olarak yapılır. Aynı anda 2 protokolü kullanacaksanız linklerinizi yazılımınızdan kendiniz düzenlemelisiniz.
Yeşil adres çubuğu olarak adlandırılan bu özellik sadece EV SSL hizmetinde yapılabilmektedir. Bunun dışında standart SSL sertifikalarında sadece yeşil https:// görünmektedir.
Sadece Netinternet’ten alınmış SSL sertifikalarında geçerli olmak üzere SSL sertifikalarının kurulum desteği şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Sertifikanızın bizim tarafımızdan kurulabilmesi için hosting kontrol paneline sahip olmanız gerekmektedir.
Hayır, SSL sertifikanızın süresi bittiğinde yeniden bir SSL sertifikası almanız gerekmektedir.