KABİN KİRALAMA

ANASAYFA > KABIN KIRALAMA
EV VE İŞ İNTERNETİ İÇİN 50 TL İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN KAMPANYA DETAYLARI
Netinternet Akıllı Kabinet Sistemleri

Netinternet Akıllı Kabinet Sistemleri

Netinternet, akıllı kabinet sistemini kullanarak veri merkezi hizmetlerini daha etkili ve yönetilebilir hale getiren modern bir yaklaşım sunar. Bu sistem, müşterilere daha fazla kontrol, özelleştirme ve verimlilik imkanı sağlar. Size özel ayrıştırılmış alan olarak 15U, 23U ya da 47U akıllı kabinet kiralama ile, enerjiyi kullandığınız kadar ödeyebilir, kabin içerisine sunucularınızı dilediğiniz şekilde yerleştirebilir, kendi iç network ağınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

Akıllı kabinetler üzerindeki sayaçlar sayesinde, enerji hesaplaması yapılır ve her ay kullandığınız kadar enerji faturası ödersiniz. Amper üzerinden hesaplama yapılmadığı için kullanmadığınız enerji için size faturalandırma yapılmaz. Kw/h birim fiyatı üzerinden her ayın ilk günü enerji faturanız oluşturulur.

Size Özel Kabin ve Network Yapısı

Kendinize ait kabin alanı kiraladığınızda, size özel olarak backbone üzerinden paylaşımsız bir network sağlanır. Bu network için standart 1Gbit kullanım yapabileceğiniz gibi 10Gbit uplink olarak da kullanabilirsiniz. Kabinete yerleştireceğiniz switch üzerinden sunucularınız arası bağlantıyı dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz. Lokal ve özel network alanları oluşturabilir, her sunucu için ayrı trafik takibinizi yaparak networkünüzü detaylı takip edebilirsiniz.
Size Özel Kabin ve Network Yapısı

Kabin Kiralama Teknik Özellikleri

Size özel ayrıştırılmış kabin alanı Kabinler üzerindeki sayaç ile kullandığınız kadar enerji faturalandırması Size özel yedek parça dolabı Yedekli ve Güvenli Veri Merkezi Yüksek Hızlı Network Enerji Verimliliği Güç Dağıtımı 20’den fazla sensör ile uyarı ve izleme sistemi Fiziksel Güvenlik
Kabin Kiralama Teknik Özellikleri

Sıkça Sorulan Sorular

Firmanıza ait IP adreslerini veri merkezimizde anons edebilir ve kullanabilirsiniz. Bu konuda gerekli ekipmana sahipseniz BGP komşuluğu kurarak kendiniz IP adreslerinizi anons edebileceğiniz gibi, talebiniz doğrultusunda bize de anons ettirebilirsiniz.
Eğer paylaşımsız bir kabinet sahibi iseniz evet, stok olarak konumlandırmak için sunucu, sunucu bileşenleri ve buna benzer ekipmanları ücretsiz şekilde veri merkezimizde bulundurabilir, ihtiyaç anında teknik ekibimize talep ederek kullanabilirsiniz.
Sanal veri merkezi sözleşmesine uygun olarak tüm fiziksel işlemler 7 gün 24 saat aktif destek veren teknik ekibimizce yapılır. Herhangi bir fiziksel işlemi yapmak için sizin veri merkezine gelmenizi gerektirecek bir durum söz konusu olmaz.
Sadece teknik personelimizin uzman olduğu olan markalar için router, yönetilebilir switch, firewall gibi ekipmanlarınızın yönetim desteğini tarafımızdan satın alabilirsiniz. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
İhtiyacınız olan sunucu bileşeni ve sunucuları talebiniz doğrultusunda bizden veya bizim partneri olduğumuz şirketlerden referansımızla indirimli olarak satın alabilirsiniz. Veri merkezimizde temel sunucu bileşenleri ile ilgili stok tutulmaktadır. (Bellek, PSU, Sabit Disk vb.)