Anti-DDoS Firewall Hizmetleri

Netinternet kurumsal hizmetleri kapsamında sizlere IT güvenliği sunuyor. Bünyemizde bulundurduğumuz yüksek kapasiteli tamamı %100 Netinternet tarafından geliştirilen IDS ve bir servis olarak aldığımız yüksek kapasiteli IPS Firewall ekipmanları ile sizlere güvenli IT hizmeti sağlıyoruz. Dünya standartlarında, GRE veya IPSec Tunnel kullanmaksızın trafiğinizi yurt dışı servis sağlayıcılara çıkartmadan, ülkemiz regülasyon kurallarına uygun şekilde sunulan Anti-DDoS servisimiz, siz yapılabilecek Layer4 tipinde volumetrik tüm DDoS ataklara karşı korur, iş sürekliliğinizi maksimum düzeyde tutar.

Size özel kurumsal firewall ve Anti-DDoS çözümlerine mi ihtiyacınız var?

Sıkça Sorulan Sorular


Anti-DDoS koruma nasıl sağlanmaktadır?

Anti-DDoS servisimizde koruma fiber optik kablolar üzerinden direk Layer2 ile DDoS servis sağlayıcılara bağlantı sağlayarak sunulmakta olup kesinlikle Gre Tunnel, IPSec VPN gibi MTU değerinde kayıp yaratan servisler kullanılmamaktadır.

Anti-DDoS hizmeti ücretlendirmesi neye göre yapılmaktadır?

Ücretlendirme temiz trafik miktarına göre yapılır. Örneğin; Satın aldığınız bir sunucu hizmetinde 100Mbps internet erişimine ve 5 Terabyte trafik kotasına sahipseniz, Anti-DDoS ücretlendirmesi temiz trafik hesaplaması mevcut sunucu hizmetinizin kotası kadar olacaktır. Bu durumda size 10 Gbps boyutunda saldırı gelse de, bu bir hafta sürse de temizlenmiş trafik fiyatının üzerinde bir bedel ödemek zorunda kalmazsınız.

Anti-DDoS hizmetini istediğim zaman alır, istediğim zaman kapatabilir miyim?

Hizmeti herhangi bir taahhüttünüz yok ise istediğiniz aman sonlandırabilir ve yeniden alabilirsiniz. Ancak bu konuda eğer bir C-CLASS ( /24 Subnet ) IP adresine sahip değilseniz her işlem yaptığınızda sahip olduğunuz IP adreslerinizin değiştirilmesi gerekir.

Anti-DDoS hizmetini özel ihtiyaçlarımıza göre yapılandırabilir miyim?

Bunun için size özel olarak oluşturulacak Anti-DDoS alt yapısına ihtiyacınız vardır. Bu hizmet için vergiler hariç $1000 aylık hizmet bedeli alınır.

E-Bülten Aboneliği

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun..