ANTI-DDOS FIREWALL HİZMETLERİ

ANASAYFA > ANTI-DDOS FIREWALL HİZMETLERİ
Netinternet kurumsal hizmetleri kapsamında sizlere IT güvenliği sunuyor. Bünyemizde bulundurduğumuz yüksek kapasiteli tamamı %100 Netinternet tarafından geliştirilen IDS ve bir servis olarak aldığımız yüksek kapasiteli IPS Firewall ekipmanları ile sizlere güvenli IT hizmeti sağlıyoruz. Dünya standartlarında, GRE veya IPSec Tunnel kullanmaksızın trafiğinizi yurt dışı servis sağlayıcılara çıkartmadan, ülkemiz regülasyon kurallarına uygun şekilde sunulan Anti-DDoS servisimiz, sizi yapılabilecek Layer4 tipinde volumetrik tüm DDoS ataklara karşı korur, iş sürekliliğinizi maksimum düzeyde tutar.

AntiDDOS Firewall Nedir ?

Anti-DDoS (Distributed Denial of Service) firewall, bilgisayar ağları ve sunucuları, DDoS saldırılarına karşı korumak için tasarlanmış bir tür güvenlik önlemidir. DDoS saldırıları, genellikle birden fazla kaynaktan gelen büyük miktarda trafik veya isteklerle bir sunucunun veya ağın hedef alındığı saldırılardır. Bu saldırılar, hedef sistemleri aşırı yüklemek ve hizmet dışı bırakmak için tasarlanmıştır. Anti-DDoS firewall, bu tür saldırılara karşı koruma sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir güvenlik sistemidir.
Size özel kurumsal firewall ve Anti-DDoS çözümlerine mi ihtiyacınız var? BİLGİ İSTE

Sıkça Sorulan Sorular

Anti-DDoS servisimizde koruma fiber optik kablolar üzerinden direkt Layer2 ile DDoS servis sağlayıcılara bağlantı sağlayarak sunulmakta olup kesinlikle Gre Tunnel, IPSec VPN gibi MTU değerinde kayıp yaratan servisler kullanılmamaktadır.
Ücretlendirme temiz trafik miktarına göre yapılır. Örneğin; Satın aldığınız bir sunucu hizmetinde 100Mbps internet erişimine ve 5 Terabyte trafik kotasına sahipseniz, Anti-DDoS ücretlendirmesi temiz trafik hesaplaması mevcut sunucu hizmetinizin kotası kadar olacaktır. Bu durumda size 10 Gbps boyutunda saldırı gelse de, bu bir hafta sürse de temizlenmiş trafik fiyatının üzerinde bir bedel ödemek zorunda kalmazsınız.
Hizmeti herhangi bir taahhüttünüz yok ise istediğiniz aman sonlandırabilir ve yeniden alabilirsiniz. Ancak bu konuda eğer bir C-CLASS ( /24 Subnet ) IP adresine sahip değilseniz her işlem yaptığınızda sahip olduğunuz IP adreslerinizin değiştirilmesi gerekir.
Bunun için size özel olarak oluşturulacak Anti-DDoS altyapısına ihtiyacınız vardır. Bu hizmet için vergiler hariç $1000 aylık hizmet bedeli alınır.