CLOUDLINUX LISANSLARI

Anasayfa > CloudLinux Lisansları

Lisanslama Servisleri

CloudLinux, paylaşımlı hosting sunucuları için tasarlanmış bir işletim sistemi olan CloudLinux'un kullanımını sağlayan lisans hizmetidir. CloudLinux, birden fazla kullanıcının aynı sunucuyu paylaştığı paylaşımlı hosting ortamlarında kaynak kullanımını izleme, sınırlama ve izole etme yetenekleri sunan bir işletim sistemi çözümüdür. Bu sayede, farklı web siteleri veya hesaplar arasında bir kullanıcının diğerleri üzerindeki etkisi en aza indirilir ve sunucu kaynakları daha dengeli bir şekilde dağıtılır.

Sunucunuz için cloudlinux lisansı kiralayabilirsiniz.
Yazılım/Eklenti Adı
Ücret
Periyot
İşlem
CloudLinux OS Solo
Tek kullanıcılı hesabınız için kullanıma uygundur. Web sitesi izleme, performans algılama ve performans optimizasyon araçlarını içerir.
$ 7.5 Aylık
CloudLinux OS Shared
Paylaşımlı hosting sunucuları için uygundur. Her websitesi için bellek, cpu ve bağlantılar gibi sunucu kaynaklarını bölümleme ve sınırlama yapar.
$ 14 Aylık
CloudLinux OS Shared Pro
Standart işletim sisteminin gelişmiş sürümü, gelişmiş otomasyon, derinlemesine performans analizi ve merkezi izleme araçları içerir.
$ 17 Aylık
KernelCare
Sunucularınızı yıllarca yeniden başlatmadan çalıştırın. KernelCare, yamaları çalışan sunucuya performans üzerinde herhangi bir etkisi olmadan yükler.
$ 4 Aylık
KernelCare Plus
Sunucularınızı yıllarca yeniden başlatmadan çalıştırın. KernelCare, yamaları çalışan sunucuya performans üzerinde herhangi bir etkisi olmadan yükler.
$ 7.2 Aylık
Imunify360 Single User
Imunify360, Linux web sunucuları için kapsamlı bir güvenlik paketidir. Sunucu başına 1 Kullanıcı Lisansıdır.
$ 10 Aylık
Imunify360 30 Kullanıcı Lisansı
Imunify360, Linux web sunucuları için kapsamlı bir güvenlik paketidir. Sunucu başına 30 Kullanıcı Lisansıdır.
$ 15.6 Aylık
Imunify360 250 Kullanıcı Lisansı
Imunify360, Linux web sunucuları için kapsamlı bir güvenlik paketidir. Sunucu başına 250 Kullanıcı Lisansıdır.
$ 20.4 Aylık
Imunify360 Limitsiz Kullanıcı
Imunify360, Linux web sunucuları için kapsamlı bir güvenlik paketidir. Sunucu başına Limitsiz Kullanıcı Lisansıdır.
$ 27.6 Aylık
ImunifyAV+
ImunifyAV+ En iyi Linux Sunucu Antivirüs programıdır.
$ 6 Aylık

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin en iyi yazılım lisans fiyatlarına sahibiz ama yaptığımız sözleşmeler ile lisans sağlayıcı firmalar listelenen fiyatlar ile lisans kiralama imkanını sadece kendi müşterilerimize sağlamamız konusunda bizleri kısıtlamaktadır. Bu nedenle lisansları sadece veri merkezimizdeki hizmetler için kullanabilirsiniz.
Yazılım lisanslarının pek çoğunda teknik destek verilir. Destek verilmeyen yazılım lisansları Microsoft lisansları ve WHMCS lisanslarıdır. Bizim sunduğumuz destek yeterli gelmediği zaman yazılım sağlayıcı üzerinden öncelikli teknik destek alınabilir.
Bazı hizmetler için limitli bir transfer edilebilme söz konusu iken, bazı hizmetlerde limitsiz değişiklik yapılabilmektedir. cPanel ve Plesk lisansları limitli transfere tabi lisanslardır.
Hayır, fiziksel mülkiyeti Netinternet’e ait olmayan hiçbir sunucu için Microsoft lisans kiralama hizmetlerinden faydalanamazsınız. Bu tür durumlarda lisanslama işlemini kendiniz yapmalı, kiralama modeli ile lisanslama yapmak istiyorsanız direkt olarak Microsoft ile iletişime geçmelisiniz.