WEB APPLICATION FIREWALL (WAF) SERVİSİ

ANASAYFA > WAF SERVISI
Web Application Firewall Freemium
Ücretsiz Sürüm
2 Alan Adı Tanımlama
Limitli Kural (3 Adet)
50 GB Aylık Trafik Kotası
Let's EncryptTM SSL
Detaylı Bilgi >>
Ücretsiz
Ücretsiz
satın al
Web Application Firewall (WAF)
Özel Kurallar
Yük Dengeleme
API ve Web Kancaları
Otomatik IP Engelleme
Let's EncryptTM SSL
Detaylı Bilgi >>
$ 1.00
33.90
aylık
satın al
Web Application Firewall Reseller
Özel Kurallar
Yük Dengeleme
API ve Web Kancaları
Otomatik IP Engelleme
Let's EncryptTM SSL
Detaylı Bilgi >>
$ 10.00
339.00
aylık
satın al
Web Application Firewall Hosted
Özel Kurallar
Yük Dengeleme
API ve Web Kancaları
Otomatik IP Engelleme
Let's EncryptTM SSL
Detaylı Bilgi >>
$ 100.00
3390.00
aylık
stok yok
Web sitesine özel olarak optimize edilen, yeniden ve sürekli Netinternet ekibi tarafından programlanan web uygulama güvenlik duvarı (WAF) servisimizde gelen HTTP trafiğini filtre ederek web sitenizi yavaşlatan veya çalışmaz hale getiren get ataklarını bloklar, zararlı istekleri engelleri, iş sürekliliğinizi en üst düzeyde tutar. Netinternet WAF servisi %100 Netinternet bünyesinde geliştirilen bir üründür.
Netintenet WAF Servisi

WAF Servisi Temel Özellikleri

Online Kontrol Paneli ile Tüm Yönetim Elinizde Ters Proxy ve Ölçeklenebilir Yük Dengeleme Özelliği Detaylı Kural Tanımlama (URL, IP, Ülke, Cookie, UserAgent vb.) Ücretsiz Rate-Limiting IPv4 ve IPv6 için Optimize Yönetilen WAF Firewall Kuralları ile Ekstra Güvenlik Özelleştirilen, Otomatik Açılan Koruma Modu Arama Motoru, 3. Parti Güvenli Servis Botları için Whitelist

WAF Servisi Teknik Bilgiler

Tek worker ile saniyede 360.000 HTTP Request Volumetric DDoS Atakları İçin 2 Tbps DDoS Filtreleme Yönetilebilir Bellek ve NVMe Destekli Ön Bellekleme Sistemi Görsel Optimizasyonu, Brotli Sıkıştırma ve Auto Minify Özelleştirilebilen Hata ve Koruma Modu Sayfaları Gerçek Zamanli İstatislikler, Analiz ve Raporlama Erişim Kayıtlarının Kopyasını SYSLOG ile toplama imkanı
WAF Servisi için daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak ister misiniz? BİLGİ İSTE
Lokasyon
İLK
1.000 GB
SONRAKİ
5.000 GB
SONRAKİ
25.000 GB
SONRAKİ
100.000 GB
Türkiye $0.04/GB $0.03/GB $0.02/GB $0.01/GB
Avrupa, Kuzay Amerika $0.04/GB $0.03/GB $0.02/GB $0.01/GB
Asya, Okyanusya $0.09/GB $0.06/GB $0.04/GB $0.02/GB
Afrika, Güney Amerika $0.11/GB $0.08/GB $0.06/GB $0.04/GB
EV VE İŞ İNTERNETİ İÇİN 50 TL İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN KAMPANYA DETAYLARI

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, web siteniz nerede olursa, olsun WAF servisimizi kullanabilirsiniz. İçeriğiniz ön belleklendiği için herhangi bir performans sorunu yaşamanız çok olası değildir.
WAF servisi belirli bir internet sitesini HTTP üzerinden gelen saldırılara karşı korurken Anti-DDoS firewall hizmetimiz tüm ağınızı DoS ve DDoS saldırılara karşı korumaktadır. Dolayısıyla Anti-DDoS hizmetinde volumetrik ataklara karşı korunurken, WAF servisimizde sadece HTTP trafiğinizi application seviyesinde korumuş olursunuz.
Evet, WAF servisine sahipseniz WAF servisi için kullanılan tüm ağımız Anti-DDoS firewall hizmeti kapsamında ücretsiz olarak korunmaktadır.
Hizmeti herhangi bir taahhütünüz yok ise istediğiniz zaman sonlandırabilir ve yeniden alabilirsiniz. Ancak web sitenizin IP adresinin değişeceğini unutmayınız.
Evet, WAF servisimiz CloudFlare ile tam uyumludur. CloudFlare ile WAF servisimizi kullanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey Koruma Modu sayfalarının http status kodunu 403 olarak değiştirmenizdir.