SSD VDS SANAL SUNUCULAR

ANASAYFA > SSD VDS

SSD VDS Sunucu Paketleri

Cloud altyapısına sahip SSD VDS Sunucu ile ekonomik ve ihtiyaçlarınıza uygun bir sunucu kiralayın. Netinternet'in güçlü veri merkezi ve sunucu altyapısı ile güvenli, performanslı ve kaliteli VDS sunucu kullanın.
SSD VDS Sanal Sunucular
PAKET İŞLEMCİ RAM DİSK TRAFİK İP ADRESİ AYLIK ÜCRET İŞLEM
SSD VDS I 1 Core
(2.0 Ghz İşlemci)
2GB Bellek 30GB Raid50
SSD Disk
2TB
Aylık Trafik
1 Adet İp adresi
(Maks. 15 Adet)
$ 17.50
₺ 572.07
satın al
SSD VDS II 2 Core
(4.0 Ghz İşlemci)
4GB Bellek 40GB Raid50
SSD Disk
4TB
Aylık Trafik
1 Adet İp adresi
(Maks. 15 Adet)
$ 23.50
₺ 768.21
satın al
SSD VDS III 4 Core
(8.0 Ghz İşlemci)
8GB Bellek 80GB Raid50
SSD Disk
8TB
Aylık Trafik
1 Adet İp adresi
(Maks. 15 Adet)
$ 32.50
₺ 1062.42
satın al
SSD VDS IV 6 Core
(12.0 Ghz İşlemci)
12GB Bellek 120GB Raid50
SSD Disk
10TB
Aylık Trafik
1 Adet İp adresi
(Maks. 15 Adet)
$ 41.50
₺ 1356.63
satın al
SSD VDS V 8 Core
(16.0 Ghz İşlemci)
16GB Bellek 160GB Raid50
SSD Disk
10TB
Aylık Trafik
1 Adet İp adresi
(Maks. 15 Adet)
$ 51.50
₺ 1683.53
satın al
SSD VDS VI 12 Core
(24.0 Ghz İşlemci)
24GB Bellek 300GB Raid50
SSD Disk
10TB
Aylık Trafik
1 Adet İp adresi
(Maks. 15 Adet)
$ 63.50
₺ 2075.82
satın al
SSD VDS VII 16 Core
(32.0 Ghz İşlemci)
32GB Bellek 500GB Raid50
SSD Disk
10TB
Aylık Trafik
1 Adet İp adresi
(Maks. 15 Adet)
$ 74.50
₺ 2435.40
satın al
EV VE İŞ İNTERNETİ İÇİN 50 TL İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN KAMPANYA DETAYLARI

Performans Tutkunlarına Özel SSD VDS Sunucular

SSD VDS sunucular; web sitelerinin daha hızlı yüklenmesini, uygulamaların daha hızlı çalışmasını ve veri tabanlarının daha verimli çalışmasını sağlayarak kullanıcı deneyimini önemli ölçüde artırır. Böylece, işletmeler ve kullanıcılar, daha hızlı ve etkili bir şekilde çalışarak verimliliği artırabilir ve müşterilere daha iyi bir deneyim sunabilir.

Online Yönetim Paneli

Sunucu güç yönetimi,kaynak takibi, geçmişe dönük kaynak analizi ve buna benzer sunucu yönetimini kolaylaştıracak, tüm işlemlerinizi beklemeden online olarak yapabileceğiniz bir yönetim paneli sunulmaktadır.

Süper Sunucular

Netinternet ssd vds sunucu hizmetlerini yeni nesil E5-2697v2 serisi çift işlemcilere sahip sunucular ve SSD storage sistemler üzerinden sunmaktadır. Yüksek IOPS ve yüksek performansa sahip bu sunucular ile Netinternet altyapısını güncel tutmaya ve kuvvetlendirmeye devam etmektedir.

Efsanevi Teknik Destek

Teknik destek bizim birinci önceliğimizdir. Zaman kısıtı olmaksızın,ihtiyacınız olduğu her anda destek biletleri üzerinden konusunda uzman, güleryüzlü ve eğitimli ekibimize ulaşabilirsiniz.
Performans ve Kaynaklar

Performans ve Kaynaklar

VDS sunucu, donanım kaynaklarının sanal değil, dedike olarak ayrıştırıldığı yapı ile çalışır. Bu sayede sunucunuzun performansı diğer sunucuların kaynak tüketimi, trafik artışı ve yoğunlukları nedeni ile etkilenmez. Size benzersiz ve eşsiz bir performans sunar.

İzolasyon ve Güvenlik

VDS sunucular, sanal sunucuların birbirinden tamamen izole olduğu anlamına gelir. Bu, diğer kullanıcıların eylemlerinden kaynaklanan güvenlik açıklarından etkilenme riskini azaltır. Dolayısıyla, diğer paylaşımlı hosting çözümlerine kıyasla daha yüksek bir güvenlik seviyesi sunar.
İzolasyon ve Güvenlik
Ölçeklenebilirlik

Ölçeklenebilirlik

VDS sunucu, ihtiyacınıza göre kolayca ölçeklenebilir. Kaynaklarınızı gerektiğinde artırabilir veya azaltabilirsiniz. Bu, web siteniz büyüdükçe veya trafiğin arttığı zamanlarda daha fazla kaynağa ihtiyaç duyduğunuzda, maliyetli donanım yükseltmeleri yapmadan kolayca performanslı sunucu kullanmanıza olanak tanır.
Daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise Satış Ekibimizden yardım alabilirsiniz. BİLGİ İSTE

Sıkça Sorulan Sorular

VPS sunucular ile VDS sunucular arasındaki temel fark sanallaştırma yöntemidir. VPS sunucular yazılımsal olarak sanallaştırılırlar ve sunucu üzerindeki tüm sanal sunucular ana sistemin işletim sistemine bağlı çalışır.VDS sunucularda ise sanallaştırma işlemi donanım katmanında yapılmaktadır.Bu nedenle VDS sunucularda istediğiniz her türlü işletim sistemini kullanabilirken, VPS sunucularda ana işletim sisteminin izin verdiği ölçüde kurulum yapabilirsiniz.
SSD VDS sunucularımızda 2 fiziksel veya 4 fiziksel işlemcili sunucu bilgisayarlar kullanılmaktadır. SSD (Solid State Drive) sabit diskler, mekanik disklerden farklı olarak 2.5" boyutlarında hiçbir hareketli parçası olmayıp, daha az güç tüketimine, daha yüksek performansa sahiptir. Okuma hızı normal mekanik bir sabit diske oranla %500 daha hızlıdır, IOPS (input/Output Operation per second) karşılaştırmasında ise bir mekanik disk 100 ile 200 IOPS oranına sahip iken SSD diskler 75.000 IOPS oranına sahiptir. Bu nedenle SSD kullanılan tüm sunucular normalden çok daha hızlı işlem yapabilmektedir.
SSD diskler fiziksel diskler kadar yüksek kapasitelere sahip değildirler.Bu nedenle SSD disklerde verilebilecek maksimum disk alanı düşük olmaktadır.
SSD VDS sanal sunucularda ek olarak işlemci, ram ya da disk kapasitesi satın alamıyorsunuz. Kaynakların yetersiz gelmesi durumunda üst pakete geçiş yaparak tüm kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz.