PLESK LISANSLARI

Anasayfa > Plesk Lisansları

Lisanslama Servisleri

Netinternet hosting sektörünün en popüler ve güvenilir yazılım üreticileri ile yıllardır iş birliği yapmaktadır. cPanel, Plesk, Microsoft gibi önde gelen yazılım sağlayıcılarının resmi iş ortağı olan Netinternet, 2008 yılından beri Plesk Gold Partner olarak lisans sağlayıcılığı yapmaktadır.

Fiziksel ve sanal sunucunuz için ihtiyacınız olan hesap sayı limitlerine göre plesk lisansınızı kiralayabilirsiniz.
Yazılım/Eklenti Adı
Ücret
Periyot
İşlem
Plesk 12 Web Admin Edition - 10 Domain
10 Alan Adı Limitli Lisans
$ 17.68 Aylık satın al
Plesk 12 Web Admin Edition VPS - 10 Domain
10 Alan Adı Limitli Sanal Sunucu Lisansı
$ 19.21 Aylık satın al
Plesk 12 Web Pro Edition - 30 Domain
30 Alan Adı Limitli Fiziksel Sunucu Lisansı
$ 26.86 Aylık satın al
Plesk 12 Web Pro Edition VPS - 30 Domain
30 Alan Adı Limitli Sanal Sunucu Lisansı
$ 26.86 Aylık satın al
Plesk 12 Web Host Edition - Limitsiz Domain
Limitsiz Alan Adı Fiziksel Sunucu Lisansı
$ 70.72 Aylık satın al
Plesk 12 Web Host Edition VPS - Limitsiz Domain
Limitsiz Alan Adı Sanal Sunucu Lisansı
$ 44.71 Aylık satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin en iyi yazılım lisans fiyatlarına sahibiz ama yaptığımız sözleşmeler ile lisans sağlayıcı firmalar listelenen fiyatlar ile lisans kiralama imkanını sadece kendi müşterilerimize sağlamamız konusunda bizleri kısıtlamaktadır. Bu nedenle lisansları sadece veri merkezimizdeki hizmetler için kullanabilirsiniz.
Yazılım lisanslarının pek çoğunda teknik destek verilir. Destek verilmeyen yazılım lisansları Microsoft lisansları ve WHMCS lisanslarıdır. Bizim sunduğumuz destek yeterli gelmediği zaman yazılım sağlayıcı üzerinden öncelikli teknik destek alınabilir.
Bazı hizmetler için limitli bir transfer edilebilme söz konusu iken, bazı hizmetlerde limitsiz değişiklik yapılabilmektedir. cPanel ve Plesk lisansları limitli transfere tabi lisanslardır.
Hayır, fiziksel mülkiyeti Netinternet’e ait olmayan hiçbir sunucu için Microsoft lisans kiralama hizmetlerinden faydalanamazsınız. Bu tür durumlarda lisanslama işlemini kendiniz yapmalı, kiralama modeli ile lisanslama yapmak istiyorsanız direkt olarak Microsoft ile iletişime geçmelisiniz.