LITESPEED LISANSLARI

Anasayfa > LiteSpeed Lisansları

Lisanslama Servisleri

LiteSpeed, web sunucuları için optimize edilmiş hızlı ve yüksek performanslı bir sunucu yazılımı olan LiteSpeed Web Server'ın kullanımını sağlayan lisans hizmetidir. LiteSpeed Web Server, Apache sunucusunun yerine kullanılabilecek bir alternatiftir ve web sitelerinin daha hızlı yanıt vermesini, daha düşük yükleme sürelerini ve daha iyi performansı desteklemeyi amaçlar.

Fiziksel ve sanal sunucunuz için litespeed lisansınızı kiralayabilirsiniz.
Yazılım/Eklenti Adı
Ücret
Periyot
İşlem
Site Owner
5 Domain - 1 İşlemci - 8GB Ram - LScache Standart
$ 9.66 Aylık
Site Owner Plus
5 Domain - 1 İşlemci - Limitsiz Ram - LScache Standart
$ 15.46 Aylık
Web Host Lite
Limitsiz Domain - 1 İşlemci - 8GB Ram - LScache Standart
$ 25.12 Aylık
Web Host Essential
Limitsiz Domain - 1 İşlemci - Limitsiz Ram - LScache Standart
$ 34.78 Aylık
Web Host Professional
Limitsiz Domain - 2 İşlemci - Limitsiz Ram - LScache Standart
$ 44.44 Aylık
Web Host Enterprise
Limitsiz Domain - 4 İşlemci - Limitsiz Ram - LScache Standart
$ 62.79 Aylık
Web Host Elite
Limitsiz Domain - 6 ve Üzeri İşlemci - Limitsiz Ram - LScache Standart
$ 88.87 Aylık

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin en iyi yazılım lisans fiyatlarına sahibiz ama yaptığımız sözleşmeler ile lisans sağlayıcı firmalar listelenen fiyatlar ile lisans kiralama imkanını sadece kendi müşterilerimize sağlamamız konusunda bizleri kısıtlamaktadır. Bu nedenle lisansları sadece veri merkezimizdeki hizmetler için kullanabilirsiniz.
Yazılım lisanslarının pek çoğunda teknik destek verilir. Destek verilmeyen yazılım lisansları Microsoft lisansları ve WHMCS lisanslarıdır. Bizim sunduğumuz destek yeterli gelmediği zaman yazılım sağlayıcı üzerinden öncelikli teknik destek alınabilir.
Bazı hizmetler için limitli bir transfer edilebilme söz konusu iken, bazı hizmetlerde limitsiz değişiklik yapılabilmektedir. cPanel ve Plesk lisansları limitli transfere tabi lisanslardır.
Hayır, fiziksel mülkiyeti Netinternet’e ait olmayan hiçbir sunucu için Microsoft lisans kiralama hizmetlerinden faydalanamazsınız. Bu tür durumlarda lisanslama işlemini kendiniz yapmalı, kiralama modeli ile lisanslama yapmak istiyorsanız direkt olarak Microsoft ile iletişime geçmelisiniz.