SUNUCU BARINDIRMA

ANASAYFA > SUNUCU BARINDIRMA
Tek Sunucu Barındırma
Number of Processors cannot be left blank!
Server Size cannot be left blank!
Processor Model cannot be left blank!
This field cannot be left blank!
Tek Sunucu Barındırma
EV VE İŞ İNTERNETİ İÇİN 50 TL İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN KAMPANYA DETAYLARI
Daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise Satış Ekibimizden yardım alabilirsiniz. BİLGİ İSTE
Sunucu Barındırma Nedir ?

Sunucu Barındırma Nedir ?

Sunucu barındırma, bir sunucu donanımının fiziksel olarak bir veri merkezine yerleştirilmesi ve yönetilmesi anlamına gelir. Bu tür bir barındırma çözümünde, sunucu donanımı, veri merkezinin özel kapalı koridor sistemleri içerisinde güvenle çalıştırılır. Veri merkezi sunucuların enerji, soğutma, güvenlik ve bağlantı gibi ihtiyaçları özenle karşılar.
Netinternet Veri Merkezi, Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi yerleşkesinde bulunmaktadır. Tesisimiz 2012 yılından günümüze kesintisiz hizmet vermektedir. Çardak uluslararası havalimanına 68 KM uzaklıkta olan tesisimiz hakkında tüm teknik detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizi benzersiz kılan özelliklerimiz şeffaf hizmet ilkemiz ile benzer kullanıcılar arasında ayrım göstermeyen fiyatlarımız/tarifelerimiz, kabinet ve network otomasyon sistemimiz, işinizi bize entegre edebilmeniz için gerekli API desteğini sağlamamız, ücretsiz olarak remote hands (fiziksel destek) desteği sunuyor olmamızdır.
Sunucu Barındırma Nedir ?
Sunucu Barındırma Nedir ?
Netinternet, müşterilerine en iyi performansı ve güvenliği sunabilmek için modern ve ileri teknolojiye sahip veri merkezi sistemlerini kullanmaktadır. Veri merkezi altyapısı, çift güç beslemesi, yedekli internet bağlantıları, yangın güvenliği, sıkı fiziksel güvenlik önlemleri ve kesintisiz enerji kaynakları gibi özelliklerle donatılmıştır. Bu sayede, müşterilerin verileri her zaman güvende ve çevrimiçi olmaya devam eder.

Sunucu Barındırma İçin Genel Özellikler

Gelen Saldırılar İçin Otomatik Saldırı Algılama Sistemi Giden Saldırılar İçin Otomatik Saldırı Algılama Sistemi Gelen ve Giden Saldırılar İçin IP Bazlı Log Kayıtları Online RDNS Yönetimi, IP Anons ve ACL İşlemleri Network Trafik İzleme Sistemi, Günlük Trafik Raporları Mail SPAM Bildirim Sistemi ile SPAM Aktivitelerinin Tespiti Otomatik Abuse (Kötüye Kullanım) Bildirim Sistemi Paylaşımlı KVM Cihazları için ACL ile Güvenli KVM Kullanımı Talep Edilmesi Durumunda Public/Private İzole Ağ Bağlantısı
Sunucu Barındırma İçin Genel Özellikler
Local Ağ Erişimi için Kapalı Devre VPN Ağı ile Erişim İmkanı Popüler İşletim Sistemleri için Local REPO Sunucuları Güvenli, Hızlı ve Yedekli Local DNS Resolver Sunucuları Alan Adı Netinternet'te Kayıtlı Müşteriler İçin Ücretsiz DNS Sunucu Barındırma Tarifeleri Arasında Online Kesintisiz Geçiş Opsiyonel DDOS, DOS, SYN Spoofig, UDP Flood için Firewall Opsiyonel IPS Firewall, Talebe Göre Inbound/Outbound Opsiyonel Outbound veya Inbound SMTP Relay Hizmeti 7 Gün 24 Saat Esasına Göre 365 Gün Teknik Destek Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

Firmanıza ait IP adreslerini veri merkezimizde anons edebilir ve kullanabilirsiniz. Bu konuda gerekli ekipmana sahipseniz BGP komşuluğu kurarak kendiniz IP adreslerinizi anons edebileceğiniz gibi, talebiniz doğrultusunda bize de anons ettirebilirsiniz.
Eğer paylaşımsız bir kabinet sahibi iseniz evet, stok olarak konumlandırmak için sunucu, sunucu bileşenleri ve buna benzer ekipmanları ücretsiz şekilde veri merkezimizde bulundurabilir, ihtiyaç anında teknik ekibimize talep ederek kullanabilirsiniz.
Sanal veri merkezi sözleşmesine uygun olarak tüm fiziksel işlemler 7 gün 24 saat aktif destek veren teknik ekibimizce yapılır. Herhangi bir fiziksel işlemi yapmak için sizin veri merkezine gelmenizi gerektirecek bir durum söz konusu olmaz.
Sadece teknik personelimizin uzman olduğu olan markalar için router, yönetilebilir switch, firewall gibi ekipmanlarınızın yönetim desteğini tarafımızdan satın alabilirsiniz. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
İhtiyacınız olan sunucu bileşeni ve sunucuları talebiniz doğrultusunda bizden veya bizim partneri olduğumuz şirketlerden referansımızla indirimli olarak satın alabilirsiniz. Veri merkezimizde temel sunucu bileşenleri ile ilgili stok tutulmaktadır. (Bellek, PSU, Sabit Disk vb.)