Dedicated (Fiziksel) Server Kiralama

Yüksek Kaynak İsteyen Projelerinize Özel Çözümler

Yüksek performanslı, hızlı ve güvenli sunucu hizmetlerimizi keşfedin.

hemen incele

(Dedicated) Fiziksel Sunucu Kiralama

İş dünyasının giderek dijitalleştiği günümüzde, projelerinizin başarısı için güçlü ve güvenilir sunuculara ihtiyaç duyarsınız. İşte tam da bu noktada, yüksek performans ve kaynak gerektiren projeleriniz için çift işlemcili ve yüksek özellikli kiralık sunucularımız devreye giriyor.
Sunucularımız hakkında daha fazla bilgi almak ve size özel teklifimizi öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin. İşinizi bir adım öteye taşımak için burada olduğumuzu unutmayın!
Kiralık Sunucular
İŞLEMCİ BELLEK DİSK TRAFİK IPMI İŞLEM
D243 - Kiralık Sunucu
2x Xeon E5-2670v2 2.50 Ghz
(40 Core)
64GB
DDR3
2 x 500GB SDD Limitsiz Trafik 100Mbit
(10TB AKN)
KVM Over IP
(IPMI)
D244 - Kiralık Sunucu
2x Xeon E5-2680v2 2.80 Ghz
(40 Core)
64GB
DDR3
2 x 500GB SDD Limitsiz Trafik 100Mbit
(10TB AKN)
KVM Over IP
(IPMI)
D245 - 1U Kiralık Sunucu
2x Xeon E5-2697v2 2.70 Ghz
(48 Core)
64GB
DDR3
2 x 500GB SSD Limitsiz Trafik 100Mbit
(10TB AKN)
KVM Over IP
(IPMI)
D246 - Kiralık Sunucu
2x Xeon E5-2680v4 2.40 Ghz
(56 Core)
64GB
DDR4
2 x 500GB SSD Limitsiz Trafik 100Mbit
(10TB AKN)
KVM Over IP
(IPMI)
D247 - Kiralık Sunucu
2x Xeon E5-2690v4 2.60 GHz
(56 Core)
64GB
DDR4
2 x 1TB SSD Limitsiz Trafik 100Mbit
(10TB AKN)
KVM Over IP
(IPMI)
D248 - Kiralık Sunucu
2x Xeon Silver 4214R 2.40 GHz
(48 Core)
64GB
DDR4
2 x 1TB SSD Limitsiz Trafik 100Mbit
(10TB AKN)
KVM Over IP
(IPMI)
D249 - Kiralık Sunucu
2x Xeon Gold 5218R 2.10 GHz
(80 Core)
64GB
DDR4
2 x 1TB SSD Limitsiz Trafik 100Mbit
(10TB AKN)
KVM Over IP
(IPMI)
Kiralık Sunucu
This field cannot be left blank!
Tek Sunucu Barındırma
EV VE İŞ İNTERNETİ İÇİN 50 TL İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN KAMPANYA DETAYLARI
Kiralık Sunucu

Kiralık Sunucu

Müşterilerimize en üst düzeyde sunucu performansı sağlamak amacıyla, son teknoloji sunucu altyapısıyla hizmet sunmaktayız. Tek işlemcili ve çift işlemcili sunucu modellerimiz ile özelleştirilmiş kaynak ihtiyaçlarınıza yönelik kiralık sunucu hizmetleri sunuyoruz. Tüm kiralık sunucu hizmet paketlerimizde SSD diskler kullanılmaktadır. Her sunucu için 100 Mbit internet erişimi temin edilmekte olup, trafik kullanımınızı kotalı veya kotasız paketlerimiz aracılığıyla yönetebilirsiniz.

Yedekli Veri Merkezi

Kiraladığınız sunucular Netinternet'e ait Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi yerleşkesinde TIER II standartlarına uygun şekilde kurulmuş veri merkezinde çalışır. Netinternet veri merkezi Türk Telekom MPLS networkuna direkt olarak yedekli şekilde bağlıdır. Veri merkezi içerisinde network ekipmanları, UPS cihazları, Jeneratörler birebir yedekli N+1 şekilde çalışmaktadır. Tüm sunucular özel soğuk ve sıcak hava koridorlarına sahip kapalı koridor kabinet sisteminde çalışmaktadır.
Yedekli Veri Merkezi
Efsanevi Teknik Destek

Efsanevi Teknik Destek

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla teknik destek hizmetlerimizi birinci önceliğimiz olarak belirledik. Zaman sınırlamaları olmaksızın, ihtiyaç duyduğunuz her an, profesyonel, samimi ve eğitimli ekibimize destek talepleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kiralık Sunucu Hizmeti için Genel Özellikler

Gelen Saldırılar İçin Otomatik Saldırı Algılama Sistemi Giden Saldırılar İçin Otomatik Saldırı Algılama Sistemi Gelen ve Giden Saldırılar İçin IP Bazlı Log Kayıtları Online RDNS Yönetimi, IP Anons ve ACL İşlemleri Network Trafik İzleme Sistemi, Günlük Trafik Raporları Mail SPAM Bildirim Sistemi ile SPAM Aktivitelerinin Tespiti Otomatik Abuse (Kötüye Kullanım) Bildirim Sistemi Paylaşımlı KVM Cihazları için ACL ile Güvenli KVM Kullanımı Talep Edilmesi Durumunda Public/Private İzole Ağ Bağlantısı
Kiralık Sunucu Hizmeti için Genel Özellikler
Local Ağ Erişimi için Kapalı Devre VPN Ağı ile Erişim İmkanı Popüler İşletim Sistemleri için Local REPO Sunucuları Güvenli, Hızlı ve Yedekli Local DNS Resolver Sunucuları Alan Adı Netinternet'te Kayıtlı Müşteriler İçin Ücretsiz DNS Sunucu Barındırma Tarifeleri Arasında Online Kesintisiz Geçiş Opsiyonel DDOS, DOS, SYN Spoofig, UDP Flood için Firewall Opsiyonel IPS Firewall, Talebe Göre Inbound/Outbound Opsiyonel Outbound veya Inbound SMTP Relay Hizmeti 7 Gün 24 Saat Esasına Göre 365 Gün Teknik Destek Hizmeti
Daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise Satış Ekibimizden yardım alabilirsiniz. BİLGİ İSTE

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralık sunucular, yüksek performans, özelleştirme imkanı, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve yüksek bant genişliği gibi avantajları nedeniyle, özellikle büyük ve trafiği yoğun web siteleri, uygulamalar ve işletmeler için tercih edilir.
Evet, kiralık sunucuların yönetimi teknik bilgi gerektirebilir. Sunucunun yapılandırılması, güvenlik önlemleri, yedekleme işlemleri ve sorun giderme gibi konularda teknik bilgiye sahip olmak faydalı olacaktır. Ancak, belirli bir ölçüde teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.
Sunucunun yedeklenmesi müşterinin sorumluluğundadır. Kiralık sunucular için kullanacağınız Uygulama, Websitesi veya işletim sistemine göre kendi yedekleme planını oluşturmalısınız. Uygun olması durumunda sağladığımız yedekleme hizmetlerinide kullanabilirsiniz.
Kaynak arttırımına ihtiyaç duymanız halinde, teknik destek ekibimizle görüşerek Boş slot durumu veya kullanıyorsanız RAID yapılandırması gibi durumları değerlendirebilir uygun şekilde upgrade edilmesini talep edebilirsiniz.
Kiralık sunucularda, ağ sorunları ve diğer teknik konularda destek alabilirsiniz. Ancak genel olarak sunucu yönetimi ve öneriye ihtiyacınız olması durumunda talep ederseniz teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır.