DIRECTADMIN LISANSLARI

Anasayfa > DirectAdmin Lisansları

Lisanslama Servisleri

Netinternet hosting sektörünün en popüler ve güvenilir yazılım üreticileri ile yıllardır iş birliği yapmaktadır. cPanel, Plesk, Direct Admin gibi önde gelen yazılım sağlayıcılarının resmi iş ortağı olan Netinternet, Direct Admin lisans sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir.

Fiziksel ve sanal sunucunuz için ihtiyacınız olan hesap sayı limitlerine göre direct admin lisansınızı kiralayabilirsiniz.
Yazılım/Eklenti Adı
Ücret
Periyot
İşlem
Direct Admin Personel Plus
2 Hesap - 20 Domain Limitli Lisans - Pro Pack Dahil
$ 4.85 Aylık satın al
Direct Admin Lite
10 Hesap - 50 Domain Limitli Lisans - Pro Pack Dahil
$ 17.75 Aylık satın al
Direct Admin Standart
Limitsiz Hesap ve Domain - Pro Pack Dahil
$ 28.75 Aylık satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’nin en iyi yazılım lisans fiyatlarına sahibiz ama yaptığımız sözleşmeler ile lisans sağlayıcı firmalar listelenen fiyatlar ile lisans kiralama imkanını sadece kendi müşterilerimize sağlamamız konusunda bizleri kısıtlamaktadır. Bu nedenle lisansları sadece veri merkezimizdeki hizmetler için kullanabilirsiniz.
Yazılım lisanslarının pek çoğunda teknik destek verilir. Destek verilmeyen yazılım lisansları Microsoft lisansları ve WHMCS lisanslarıdır. Bizim sunduğumuz destek yeterli gelmediği zaman yazılım sağlayıcı üzerinden öncelikli teknik destek alınabilir.
Bazı hizmetler için limitli bir transfer edilebilme söz konusu iken, bazı hizmetlerde limitsiz değişiklik yapılabilmektedir. cPanel ve Plesk lisansları limitli transfere tabi lisanslardır.
Hayır, fiziksel mülkiyeti Netinternet’e ait olmayan hiçbir sunucu için Microsoft lisans kiralama hizmetlerinden faydalanamazsınız. Bu tür durumlarda lisanslama işlemini kendiniz yapmalı, kiralama modeli ile lisanslama yapmak istiyorsanız direkt olarak Microsoft ile iletişime geçmelisiniz.