Yönetilen Sunucu Hizmetleri

Teknolojiyle güvende kalın, verimliliği artırın.

7/24 izleme, performans optimizasyonu ve kesintisiz destek ile kesintisiz iş akışını garanti ediyoruz.

hemen incele
Yönetilen Sunucular
PAKET İŞLEMCİ RAM DİSK TRAFİK YEDEKLEME ALANI AYLIK ÜCRET İŞLEM
Yönetilen I 2 Core
CPU
8GB Bellek 100 GB
SSD Disk
2000GB
Aylık Trafik
50GB
Yedek Alanı
$ 47.50
₺ 1584.12
satın al
Yönetilen II 4 Core
CPU
12GB Bellek 200 GB
SSD Disk
4000 GB
Aylık Trafik
100GB
Yedek Alanı
$ 75.00
₺ 2501.25
satın al
Yönetilen III 6 Core
CPU
16GB Bellek 300 GB
SSD Disk
5000GB
Aylık Trafik
150GB
Yedek Alanı
$ 105.00
₺ 3501.75
satın al
Yönetilen IV 8 Core
CPU
32GB Bellek 500 GB
SSD Disk
10000GB
Aylık Trafik
250GB
Yedekleme Alanı
$ 150.00
₺ 5002.50
satın al
Yönetilen V 12 Core
CPU
64GB Bellek 1000 GB
SSD Disk
10000GB
Aylık Trafik
500gb
Yedek Alanı
$ 199.00
₺ 6636.65
satın al
Yönetilen VI 16 Core
CPU
96GB Bellek 1500 GB
SSD Disk
10000GB
Aylık Trafik
750GB
Yedek Alanı
$ 249.00
₺ 8304.15
satın al
EV VE İŞ İNTERNETİ İÇİN 50 TL İNDİRİMİ KAÇIRMAYIN KAMPANYA DETAYLARI

Yönetilen Sunucu Hizmetleri

Yönetilen sunucu, sunucu yönetim sorumluluğunun destek ekibimizde olduğu; işlemci, ram, disk kullanımı gibi önem arz eden kaynaklarının monitör edildiği, farklı kontrol panelleri kullanabildiğiniz ve %100’e yakın yönetim desteği aldığınız sunucu hizmetimizdir.

Sunucu Taşıma

Teknik ekibimiz, cPanel/WHM veya DirectAdmin tabanlı sunucularınız için ücretsiz web site taşıma hizmeti sunar. Sunucunuzun panel kaynakları ve özellikleri limitsiz olduğu için cPanel/WHM veya DirectAdmin kullanan web sitelerini kolayca sunucunuza taşıyabilirsiniz.

Online Yönetim Paneli

Online Yönetim Paneli sayesinde yönetilen sunucularınız için sizlere "root" kullanıcı erişimi verilmese de, tüm kaynak kullanımını geçmişe dair kayıtlarla birlikte çevrimiçi olarak görüntüleyebilir ve isterseniz sunucunuzun güç yönetimine müdahale edebilirsiniz.

Kontrol Paneli Seçimi

Dünyada kabul görmüş ve güvenilir web hosting kontrol panelleri olan cPanel ve DirectAdmin, yönetilen sunucunuzu istediğiniz paneli seçerek kullanmanıza olanak tanır. Firmamız, kullanmak istediğiniz kontrol paneli lisansını da sizin için sağlamaktadır.
Daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise Satış Ekibimizden yardım alabilirsiniz. BİLGİ İSTE
Sunucu İzleme ve Yönetim Hizmeti

Sunucu İzleme ve Yönetim Hizmeti

Yönetilen sunucu çözümlerimizde, tüm sunucularınızın 7 gün 24 saat boyunca uzman destek ekibimiz tarafından sürekli izlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede herhangi bir olumsuz durum anında tespit edilir ve gereken müdahaleler hızla gerçekleştirilir. Sunucularınızın performansı için en üst düzeyde özen gösteriyoruz.

Gelişmiş Destek Hizmeti

Destek hizmetimiz, sunucu sorunlarının çözümünde gereken tüm adımları içerir. Olumsuz durumların giderilmesi ve hızlı çözümler üretilmesi için ihtiyaç duyulan işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlarız. Eğer sorun sizin tarafınızdan çözülebilecek bir durumsa, konu hakkında size açıklayıcı bilgiler sunarız.
Gelişmiş Destek Hizmeti
Daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise Satış Ekibimizden yardım alabilirsiniz. BİLGİ İSTE

Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, yönetilen hiçbir hizmette ROOT erişimi kullanıcılarımız ile paylaşılmamaktadır. Sizlere sadece cPanel/WHM üzerinden tüm özellikleri limitsiz olan bir reseller hesabı verilmektedir. Bunun dışında yapacağınız tüm işlemleri sizin yerinize bizler yapmaktayız.
Kullandığınız sunucu size ait olduğundan dolayı, normal paylaşımlı hosting hizmetlerinde bulunan hiçbir limit siz istemedikçe kullanılmamaktadır. Ancak fiziksel olarak CPU ve Memory limitinizin olduğunu INODE limitinin tüm sabit disklerde bulunduğunu hatırlatmak isteriz.
Evet! Sunucunuzun olmasının size sağladığı özgürlük ile istediğiniz çalışma ortamına uygun yapılandırma ile web sitelerinizi yayınlayabilirsiniz.
Sanallaştırma esneklik sağlamaktadır, gerek duyulduğu anda kaynaklarınızı kesintisiz yükseltmek veya fiziksel donanımı kesintisiz olarak değiştirmek için yani iş sürekliliği sağlamak için sizlere sanallaştırılmış bir ortam sunmaktayız.
SSL sertifikaları ve DDoS koruma hizmeti 2017 yılı sonuna kadar ücretsizdir. Ancak bu 2017 yılından sonra ücret alınacağı anlamını taşımadığı gibi sertifikalar letsencrypt.org üzerinden otomatik üretilmekte DDoS hizmeti ise Netinternet'in hizmet aldığı operatörlerce sağlanmaktadır.