İçerikler


  Beyaz Liste/Kara Liste

  09.10.2014 12:10

  Bulut spam korumasında mailleriniz için beyaz liste ve kara liste olarak listeler oluşturabilirsiniz.Hem gönderici hemde alıcı mailler için oluşturduğunuz bu listeler sayesinde istenmeyen adreslerin size mail göndermesini engelleyebilir ya da beyaz listeye site isimleri ekleyerek o sitelerin sizlere sorunsuz olarak mail göndermelerini sağlayabilirsiniz.Bu listelere eklenen alıcılar tüm filtreleri atlayarak size ulaşırlar.

  Gönderici Beyaz Listesi

  Gönderici beyaz listesi sayesinde bir göndericiyi beyaz listeye ekleyebilir ve size gönderilen maillerin hiçbir filtreye takılmadan size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  gondericibeyazliste

  Alıcı Beyaz Listesi

  Alıcı beyaz listede size ait olan mail adreslerini listeye ekleyebilirsiniz.Bu sayede sizin listeye eklemiş olduğunuz mail adresinize gönderilen mailler hiçbir filtreye takılmadan size direk olarak iletilir.

  alicibeyazliste

  Gönderici Kara Listesi

  Bu liste sayesinde istemediğiniz sitelere ait mail adreslerinden mail gelmesini engelleyebilirsiniz.Bu listeye ekleyeceğiniz sitelere ait hiçbir mail adresi size mail gönderemeyecektir.

  gondericikaraliste

  Alıcı Kara Listesi

  Size ait olan bir mail adresini alıcı kara listesine eklediğiniz zaman bu mail adresine gönderilen tüm mailler reddedilecektir.

  alicikaraliste

  Yorumlar

  Hiç Yorum Yapılmamış


  Yorum Ekleyin