Değerli Dostlarımız,

Bizim için her zamankinden iki kat daha heyecanlı yeni bir yıla girerken, geride bıraktığımız 2019 yılını her yıl olduğu gibi rakamlarla özetleyen bir infografik çalışması yaptık. %36,02 oranında büyüme kat ettiğimiz 2019 yılının rakamlarla özetine alt kısımdan ulaşabilirsiniz;

2019 yılını anlatan infografik çalışmasını görüntülemek için tıklayınız.

Her yıl olduğu gibi büyümeye devam eden şirketimizin kararlı ve istikrarlı büyümesinin en büyük aktörlerinden biri dostlarımız olarak gördüğümüz siz değerli müşterilerimizdir! Sizlerden aldığımız güç ile çok farklı bir yeni yıla başlayacak olan şirketimiz İstanbul lokasyonu 2020 yılının ilk çeyreğinde hizmete almayı hedefliyor. 

Evet, müşterilerimizin yoğun ısrarını görmezden gelemezdik! %90’dan fazla doluluk oranına ulaşan Denizli veri merkezimizi genişletmek yerine ikinci bir lokasyon olarak İstanbul’dan hizmet vermeye başlıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl hedeflerimiz içerisinde İstanbul lokasyondan başka işinize değer katacak pek çok proje 2020 de hayata geçiyor! Web hosting kontrol paneli, akıllı kabinet sistemi versiyon 2, DirectIP.io projesi ve akıllı yük dengeleme sistemi bunlardan birkaçıdır. Yıl içerisinde her çeyrekte yeni bir ürün/hizmet ve proje ile karşınızda olacağız!

Yeni yılın hepimize mutluluk, sağlık ve bol kazanç getirmesini diliyoruz.

2020 sizin yılınız olsun!

Tüm Netinternet Ekibi Adına
Sevgilerimizle.


Yorumlar

Berk 31.12.2019 13:12

İstanbul lokasyonu 2020 yılının ilk çeyreğinde hizmete almayı hedefliyor.


Yorum Ekleyin

Netinternet 31 Aralık 2019

cPanel Hosting

cPanel Web Hosting ile gelişmiş yönetim paneliyle hizmetinizi yönetin.

Paketleri İncele