Home Background Home Background Left

VPS Sunucular

Anında Aktivasyon! Anında Aktivasyon!

Kredi kartınız ile yapacağınız ödemelerde sanal sunucunuz 60 saniye içerisinde kurulup teslim edilmektedir. Sanal sunucunuzun paketler arası yükseltme/düşürme geçiş işlemlerini de müşteri paneliniz üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır Sistemler Hazır Sistemler

VPS sunucularımız önceden hazırlanmış işletim sistemi şablonları ile çalışır. Teknik ekibimiz tarafından hazırlanmış şablonlardan birini seçerek gerekli işletim sistemi ve programlama dili yürütme ortamı gibi tüm gereksinimleri vakit kaybetmeden 60 saniye de kurabilirsiniz.

VPS Sunucularımız arasında seçim yapmakta zorlanıyor musunuz?

Kontrol Paneli

Online Yönetim Paneli

Ben sunucu yönetemem diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Oldukça basit bir arayüz ile sanal sunucularınızı açmak, kapatmak, kaynak tüketimlerini anlık olarak takip edebilmek, geçmişe yönelik kaynak kullanım istatistiklerini inceleyerek kaynak planlaması yapabilmek Netinternet Linux VPS hizmetinde oldukça basit.

cPanel için Hazır Sistem

cPanel için Hazır Sistem

Linux tabanlı VPS Sanal Sunucunuzu, CentOS işletim sistemi ve cPanel ile birlikte satın aldığınızda, online olarak, yaklaşık 15 dakika içerisinde kurulan sunucuda, temel güvenlik ayarları,optimizasyon, bilindik scriptler için gerekli tüm bileşenler (Curl, GD, mod_rewrite vb.) kurulmuş hazır şekilde gelmektedir. Üstelik bu hizmetimiz tüm VPS kullanıcıları için ÜCRETSİZ'dir.

Tüm Paket Özellikleri

Linux I
Satın Al
Linux II
Satın Al
Linux III
Satın Al
Paket Özellikleri 79.00$ / YIL 159.00$ / YIL 209.00$ / YIL
İşlemci (CPU) 1 Core 2 Core 4 Core
Bellek (Ram) 2 GB 4 GB 8 GB
Disk Kotası 30 GB 60 GB 80 GB
Aylık Trafik 1000 GB 2000 GB 4000 GB
IP Adresi 1 Adet (Mak. 15 IP) 1 Adet (Mak. 15 IP) 1 Adet (Mak. 15 IP)

Sıkça Sorulan Sorular


VPS Sanal Sunucu Nedir?

VPS Sunucular; yazılımsal olarak sanallaştırılan, üzerinde çalıştığı ana işletim sistemi çekirdeğine bağlı olarak çalışan ve ana sunucu kaynaklarının belirli değerlerde bölünmesi ile oluşturulan sanal sunuculardır.

VPS Sanal Sunucu'nun Avantajları Nelerdir?

Paylaşımlı hosting sunucularıda değiştirilemeyecek fonkisyonlar vardır.Bu nedenle özel projelerinizde sanal sunucunuzu istediğiniz şekilde optimize edebilir ve dilediğiniz ayarları yapabilirsiniz.Projenizi sunucuya göre değil, sunucunuzu projenize göre düzenleyebilirsiniz.

VPS Sunucular'da Ne Kadar Site Yayını Yapılabilir?

Bu miktar tamamen sizin sitelerinizin hitlerine ve kaynak tüketimlerine bağlı bir miktardır.İster tek bir siteniz olsun, ister onlarca siteniz olsun, iyi optimize edilmiş siteler ile farklı paketler üzerinde günlük ortalama 5K ile 15K hitleri bulunan sitelerinizin yayınlarını yapabilirsiniz.Siteleriniz sunucuya ne kadar az yük verir ise sizin performans oranınız o seviyede artacaktır.

Kaynak Arttırımı Nasıl Yapılır?

VPS sanal sunucularda sadece işlemci ya da ram kapasitesi arttırılamamaktadır.İşlemci ya da ram yetmemesi gibi durumlarda bir üst pakete geçiş yapmanız gerekmektedir.

E-Bülten Aboneliği

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun..