Alt Yapı Yönetimi

Sistem Yönetiminizi Outsource Edin

Alt Yapı Yönetim Hizmeti Nedir?

Uygulamalarınızı ve verilerinizi ölçeklendirmek için mücadele içerisindeyseniz tüm bunlarla uğraşmak için yanlız değilsiniz. Hedeflerine ulaşmak isteyen işletmelerin "Uzmanlık ve nitelikli personel yetersizliği" bu hedeflere ulaşmadaki önemli bir engel olduğu gerçeğini es geçemeyiz. Bizler işinin ehli uzmanlarımız ile hedeflerinize ulaşmak için gerekli uzmanlık ve insan kaynağını hızlı bir şekilde işletmenize kazandırıyoruz.

On yılı aşkın süredir kullandığımız ve geliştirdiğimiz teknolojiler ile pek çok işletmenin işlerine değer katan Netinternet ekibi, müşterilerinden edindiği tecrübe ile işletmenizin bugünlerini ve yarınlarını alt yapılar konusunda garanti altına alacak özel çözümler üretir. Bizler büyük bir tutku ile yaptığımız işimizi yeni ve daha iyi teknolojileri geliştirme ve öğrenme yollarını araştırıyor bilgi ve becerlerimize sürekli yenilerini ekliyoruz.

Destek Seviyeleri

  • Level-1/Seviye-1 : Tüm hizmetlerimizde ücretsiz olarak sunulur.
  • Level-2/Seviye-2 : Standart teknik desteğin dışında kalan konulardır.
  • Level-3/Seviye-3 : Sisteminiz bizim tarafımızdan monitor edilir.
  • Level-4/Seviye-4 : Tamamen tüm alt yapı yönetimi tarafımızca yapılır.
  • Level-5/Seviye-5 : PHP, Pyhton, Ruby, Java için de danışmanık verilir.

Ücretlendirme

Alt yapı yönetim hizmetlerinin ücretlendirilmesi aylık olarak yinelenen şekilde yapılırken, bir ay için minimum bir teknik destek saat ücreti belirlenmektedir. Belirlenen saat ücreti aşıldığında sabit ücrete ilave ek ücret talebiniz doğrultusunda eklenmektedir. Nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Nereden başlayacağınızı öğrenmek ister misiniz?