Netinternet İnternet Transfer Kampanyası

Kampanya Geçerliliği 01.08.2023 - 31.12.2023
İndirim Tutarı ₺50 İndirim
Kampanya Koşulu Aylık

Netinternet İnternet Transfer Kampanyası 01.08.2023

Netinternet İnternet Transfer Kampanyası
Kampanya Bilgileri

Sevgili İnternet Kullanıcıları,

Netinternet olarak sizleri ailemize katmaktan büyük mutluluk duyacağız. Bu amaçla, Netinternet İnternet Transfer Kampanyamızı sizlere sunmaktan gurur duyarız. Bu kampanya ile, dilediğiniz hızda fiber internete geçiş yaparken ekstra ücret ödemenize gerek kalmayacak!

Kampanya Detayları

Aktivasyon/Etiketleme Ücreti Yok: Netinternet ailesine adım atmanın ilk aşaması olan aktivasyon veya etiketleme ücretini düşünmenize gerek yok! Kampanya süresince bu ücret tamamen kaldırılmıştır.

Transfer Ücreti Yok: Mevcut internet servis sağlayıcınızdan Netinternet’e geçiş yapmak artık daha da kolay. 50 TL’lik transfer ücretini de kampanya dahilinde ödemenize gerek yok. İnterneti değiştirmek hiç bu kadar ekonomik olmamıştı!

Hız ve Stabilite: Netinternet Fiber İnternet ile hızın tadını çıkarırken aynı zamanda kesintisiz ve güvenilir bir bağlantının keyfini yaşayacaksınız.

Sınırsız İnternet: Kampanyamızla birlikte sınırsız veri kullanımının tadını çıkaracaksınız. Artık yüksek çözünürlüklü videoları izlemek, online oyunlarda rekabet etmek ve dosyalarınızı hızlıca indirmek için sınırlamalarla uğraşmanıza gerek yok.

Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Kampanyamızdan yararlanmak oldukça basit. Aşağıdaki adımları izleyerek siz de Netinternet Fiber İnternet ailesine katılabilirsiniz:

Başvuru: Netinternet resmi internet sitesini ziyaret ederek Netinternet İnternet Transfer Kampanyası sistemimize hemen üye olabilir ve alt yapı sorgulama ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Altyapı Sorgulama: Adresinizde maksimum ne kadar hız alabileceğinizi, ADSL, VDSL ya da Fiber İnternet olarak hangi paketleri kullanabileceğinizi alt yapı sorgulama sonrasında sizlere detaylı olarak iletiyoruz. Hatta size özel paket önerimizi dikkate alarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Alt yapı sorgulamak için hemen tıklayın.

Netinternet olarak amacımız size en iyi internet deneyimini sunmaktır. Fiber İnternet Churn Kampanyası ile daha fazla kişiye hızlı, güvenilir ve ekonomik bir internet deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Siz de bu fırsattan yararlanarak internetin gücünü en üst düzeyde hissedebilirsiniz!

Detaylı bilgi ve başvuru için Netinternet Resmi İnternet Sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Unutmayın, kampanya süresi sınırlıdır. Hemen başvurun ve fiber internetin avantajlarını kaçırmayın!

Saygılarımızla,
Netinternet Ailesi

Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası
İNTERNET 01.12.2024 Arkadaşını Getir Kazan Kampanyası
PAÜ Teknokent Firmalarına Özel Kampanya
İNTERNET 29.01.2025 PAÜ Teknokent Firmalarına Özel Kampanya
Kampanya Geçerliliği 01.08.2023 - 31.12.2023
İndirim Tutarı ₺50 İndirim
Kampanya Koşulu Aylık